پربیننده ها

آخرین اخبار

11. اسفند 1396 - 20:53   |   کد مطلب: 300262
امام جمعه موقت قصرشیرین گفت: دشمن به دنبال محدود کردن و تضعیف برنامه موشکی و قدرت دفاعی ایران اسلامی است.

به گزارش الوند خبر، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با اشاره به علت مواضع آمریکا برای تغییر برجام افزود: نمایش لاشه یک موشک از سوی آمریکا در سازمان ملل مقدمه ای براین بود که آمریکایی ها با همراهی انگلیس، فرانسه و آلمان پروژه محدود کردن برنامه دفاع موشکی ایران را کلید بزنند‌.

 

وی اظهار کرد: غربی ها بارها اعتراف کردند تنها راه رسیدن به اهداف شومشان و ضربه زدن به نظام اسلامی ما، از بین بردن قدرت نظامی و موشکی است زیرا آن ها می دانند که توان دفاعی و موشکی ما قدرت بازدارندگی برای آن ها دارد.

 

خطیب موقت جمعه قصرشیرین گفت: وظیفه دیپلماسی کشور ما به طور قطع اصرار بر حقوق ملت ما در مقابل زیاده خواهی های غرب است چون تقابل ایران و غرب بر سر توافق هسته ای وارد مرحله حساسی شده است.

 

شامحمدی اضافه کرد: عامل پیروزی ما در این رابطه اصرار بر حفظ خطوط قرمز و راهبردی کشورمان است زیرا اگر این خطوط نادیده گرفته شود و یا از آن فاصله و عدول بگیریم تلاش آمریکا و اروپا برای محدود کردن نقش کشورمان در نظام بین الملل بیشتر خواهد شد.

 

وی اظهار داشت: اگر ما ضعفی از خودمان نشان دهیم باید شاهد رفتارهای ظالمانه و زیاده خواهی های آمریکا و غرب باشیم.

 

وی گفت: ما بر سر توان دفاعی و موشکی ایران اسلامی مذاکره نمی کنیم زیرا عزم کشورمان بر تقویت توان منطقه ای و دفاعی خود در برابر تهدیدات موجود است.

 

امام جمعه موقت قصرشیرین افزود: ما قبول نمی کنیم حتی یک بند از توافق هسته ای تغییر کند و غرب بداند حق ورود به مناطق راهبردی کشورمان را ندارد و نخواهد داشت.

 

وی با اشاره به 14 اسفند روز احسان و نیکوکاری خواستار مشارکت مردم برای کمک و انفاق به نیازمندان شد.

 

وی کمک و دستگیری از نیازمندان را عامل ترویج و گسترش فرهنگ احسان در جامعه بیان کرد.

 

شامحمدی با اشاره به 15 اسفند آغاز هفته منابع طبیعی و درختکاری گفت: وظیفه داریم قدردان این نعمت الهی باشیم.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده