پربیننده ها

آخرین اخبار

12. اسفند 1396 - 9:05   |   کد مطلب: 300263
رئیس ستاد اربعین کشور گفت: اگر مرز خسروی بازگشایی شود از تراکم کاری در مرز مهران کاسته می‌شود و هر دو مرز به شکل مطلوب‌تری قابل مدیریت هستند.

به گزارش الوند خبر، به نقل از مهر؛ذوالفقاری در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: همه اعضای ستاد اربعین استان کرمانشاه در سال گذشته با حرکت جهادی و انقلابی زیرساختهای مرز خسروی را آماده کردند که به صورت فوق العاده از همه این عزیزان قدردانی میکنم.
 
وی گفت: در سال گذشته حجم کار صورت گرفته برای مراسم ملی پیاده روی اربعین ده برابر حجم کاری برگزاری انتخابات بود. حفظ جان زائرین اربعین مهمترین اولویت برای ما بود.
 
ذوالفقاری با بیان اینکه در اربعین سال گذشته، دومیلیون و سیصد و پنجاه هزار ویزا برای زائران اربعین صادر کردیم، گفت: هدف گذاری ما این است که طوری زیرساخت‌ها را برای زائرین اربعین آماده کنیم که در سال ۱۴۰۰ ، دیگر لازم به تکرار بسیاری از کارها نباشد و بیشتر امور هم به مردم عزیز سپرده شود.
 

وی افزود: در اربعین گذشته، لحظه شماری می‌کردیم که مرز خسروی بازگشایی شود. همه توافقات صورت گرفته بود اما در نهایت باوجود استفاده از همه ظرفیت مرز بازگشایی نشد. اگر مرز خسروی بازگشایی شود از تراکم کاری در مرز مهران کاسته می‌شود و هر دو مرز به شکل مطلوب‌تری قابل مدیریت هستند.

 
 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده