پربیننده ها

آخرین اخبار

13. اسفند 1396 - 17:16   |   کد مطلب: 300271
براساس بررسی های بعمل آمده ادعای آقای تجری نماینده محترم قصرشیرین مبنی بر پیشنهاد دادن 100 میلیون تومان رشوه توسط یکی از مدیران حوزه انتخابیه به جناب تجری برای جلب موافقت وی مبنی بر ماندن در پست خود صحت دارد.

به گزارش الوند خبر، براساس بررسی های بعمل آمده ادعای آقای تجری نماینده محترم قصرشیرین در مصاحبه با سایت فرتاک نیوز مبنی بر پیشنهاد دادن 100 میلیون تومان رشوه توسط یکی از مدیران حوزه انتخابیه این نماینده به جناب تجری برای جلب موافقت وی مبنی بر ماندن در پست خود تا پایان سال 96 صحت دارد و متاسفانه این مدیر از افرادی است که طی سالیان اخیر ادعای اصلاح طلبی نیز داشته است!

 

لذا بهتر است این مدیر که خود نیز می داند چه کسی است ؟ و قرائن نیز وی را برای اصحاب خرد معرفی کرده است چنانچه عملکرد پاک و شفافی داشته است در مقابل سخنان و ادعای نماینده قصرشیرین پاسخ شفاف خود را برای رد اتهام از خود و تنویر افکار عمومی ارائه نماید . اصلاح طلبان نیز باید بیشتر از نماینده اصولگرای قصرشیرین مدعی چنین مدیرانی باشند که با داشتن داعیه اصلاح طلبی  به رانت خواری و ثروت اندوزی روی آورده اند و آبروی جریان اصلاحات را فدای مطامع شخصی خود می نمایند!

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا