پربیننده ها

آخرین اخبار

15. اسفند 1396 - 15:01   |   کد مطلب: 300290
9 رویداد گذشته را میتوان به عنوان مهمترین اخبار شهرستان مرزی قصرشیرین در سال 96 عنوان کرد.

 

 انفجار مین در قصرشیرین بلای جان عشایر شد

 25 ارديبهشت 1396))
فرمانده انتظامی قصرشیرین از مجروحیت یک چوپان در اثر انفجار مین های به جای مانده از جنگ تحمیلی در منطقه در حوالی منطقه پل شیرازی قصرشیرین خبر داد.
وی این شخص را جوانی 28 ساله عنوان کرد که در اثر این حادثه از ناحیه دست و یک پا دچار مصدومیت می شود که سریعا توسط عوامل امدادی به بیمارستان انتقال داده شد.   

برگزاری انتخابات در شهرستان مرزی قصرشیرین
(29 اردیبهشت 96)
 انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبشهت همزمان با سراسر ایران اسلامی در 37 شعبه اخذ رای شهرستان قصرشیرین برگزار شد.

در شهرستان قصرشیرین 72 صندوق اخذ رای با یک هزار تن شامل عوامل اجرایی، بازرسی، نظارتی و امنیتی در 37 شعبه ثابت و سیار کار جمع آوری آرای مردم فهیم و آگاه این شهرستان مرزی را بر عهده دارند. 

 

 

ببش از 100 هکتار از ارتفاعات بازی دراز در آتش سوخت
(15 خرداد 96)
فرماندار قصرشیرین اظهار داشت: این آتش سوزی دو شنبه شب 15 خرداد ماه در ارتفاعات بازی دراز مشرف بر شهرستان قصرشیرین رخ داد که بامداد چهارشنبه پس از 27 ساعت تلاش شبانه روزی نیروهای امدادی شهرستان خاموش شد.

 

تردد زائران اربعین از مرز خسروی قطعی است
 ( 25 خرداد 96 )
استاندار کرمانشاه گفت: تمامی شرایط لازم برای عبور زائر از مرز خسروی در حال فراهم شدن است و مقرر شده در سال جاری تردد از مرز خسروی برای زائران اربعین به صورت محدود تا سقف ۳۰۰ هزار نفر باز باشد.
وی افزود: دولت ایران و عراق تصمیم گرفته اند که امنیت لازم در استان دیالی عراق برای تردد زائرین اربعین از مرز خسروی ایجاد شود.

 

 

مرز پرویزخان بسته شد
(20 مهر 96)

فرماندار قصرشیرین از توقف تمامی مبادلات تجاری در مرز رسمی پرویزخان بنا به دستور شورای امنیت کشور خبر داد.
وی افزود: مرز پرویزخان استان ما هم چون یک مرز رسمی است باید مدیریتش در اختیار دولت مرکزی قرار بگیرد به همین خاطر دولت عراق درخواست داده نیروهای اقلیم این مرز را ترک کنند و نیروهای بخش دولت مرکزی جایگزین شوند که بنا به دستور شورای امنیت کشور فعلا به مدت کوتاهی جلوی صادرات کالا را از این مرز گرفتیم تا فرصتی برای جایگزین نیروهای عراقی باشد.

 

 

اجرای رزمایش بزرگ ارتش در منطقه مرزی قصرشیرین 

( 5 مهر 96 )
مرحله سوم رزمایش «حیدر کرار» نزاجا در منطقه عمومی مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین به مدت دو هفته برگزار شد
هدف از برگزاری این رزمایش، ارزیابی تحرک و کارآمدی یگان‌های ویژه واکنش سریع ارتش و بر اساس تصمیم‌های عملیاتی و واکنش‌های اتخاذ شده در این منطقه عنوان شد.این رزمایش بدنبال مجموعه رزمایش‌هایی است که از 2 سال پیش در این منطقه برگزار شد.

 

 

مرز خسروی بازگشایی نشد
(18 آبان 96 )
مرز بین المللی خسروی به برای چندمین سال متوالی به روی زائران اربعین حسینی بسته ماند و بازهم زائران کربلای معلی در پشت درهای بسته این مرز ماندند.
سفیر ایران در عراق 14 آبان ماه  گفت: با توجه به ضربات و شکست های جدی نیروهای تکفیری، ممکن بود این گروه ها در صدد انتقام بربیایند و مصلحت در این بود که فعلا از مرز خسروی استفاده نشود.

 

اعلام انزجار مردم قصرشیرین علیه آشوبگران و فتنه انگیزان

( 13 دی 96)

مردم قصرشیرین همگام با سراسر استان کرمانشاه با حضور خود جوش خود در خیابان ها، همه چیز را تمام کرده و بساط فتنه گران را برچیدند.

 

 

زمین لزره 7.3 ریشتری قصرشیرین و سرپلذهاب را لرزاند
( 21 آبان 96)
زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته برجای گذاشت
این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی های صورت گرفته حدود 90 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده