پربیننده ها

آخرین اخبار

16. اسفند 1396 - 10:39   |   کد مطلب: 300294
بیش از 400 اتاق در مراکز اقامتی شهرستان مرزی قصرشیرین برای پذیرایی از مسافران آماده سازی می شود.

به گزارش الوند خبر، سیروس ادیب در گفتگو با الوند خبر، اظهار داشت: اکنون 10 هتل با 300 اتاق در سطح شهر قصرشیرین و منطقه مرزی خسروی قرار دارند که برای پذیرایی، اسکان مهمانان و مسافران نوروزی خدمات مطلوب اقامتی با قیمت مناسب ارائه می دهند. 

 

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قصرشیرین تصریح کرد: از این تعداد واحد اقامتی در مجموع یک هزار و 33 تخت دارند که در پی تعطیلی مرز خسروی اکنون تنها 3 هتل آن برای پذیرای از مهمانان نوروزی فعال است.   

 

وی افزود: هتل ها و مکان های اقامتی این شهرستان از درجه یک تا سه متغیر است و علاوه بر در اختیار داشتن امکانات مطلوب پذیرایی و اسکان با قیمت های مناسب خدمات ارائه میدهند.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش قصرشیرین نیز در گفتگو با الوند خبر از تجهیز و آماده سازی 108 کلاس درس برای اسکان مهمانان نوروزی در این شهرستان مرزی خبر داد.

 

کامران آبی افزود: جهت اسکان مسافران نوروزی در شهرستان، از مدتها قبل برنامه ریزی شده است که در این خصوص 14 مدرسه به وسایل رفاهی و گرمایشی تجهیز و آماده سازی شده است.

 

وی تصریح کرد: این مدارس و مراکز اقامتی آماده پذیرایی از میهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی و عموم مردم از 28 اسفند تا روز 13 فروردین ماه سال آینده خواهد بود. 

 

مدیر آموزش و پرورش قصرشیرین با اشاره به اینکه تکریم و ارائه خدمات رفاهی به عموم مردم و میهمانان نوروزی از مهم ترین اهداف اجرای طرح اسکان نوروزی در مدارس است، گفت: در این خصوص جلسات زیادی را با مجوعه ادات شهرستان برگزار شده است چراکه در راه ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی،همکاری وحمایت همه دستگاههای اجرایی شهرستان لازم وضروری است.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
نماینده