پربیننده ها

آخرین اخبار

17. اسفند 1396 - 11:39   |   کد مطلب: 300295
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) برگزار شد/
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در قصرشیرین +تصویر
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شهرستان قصرشیرین برگزار شد.

به گزارش الوند خبر، نعمت الله نازپرورده در آیین گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام زن افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگرفته از حکومت نبوی و علوی است و به همین دلیل نیز توجه خاصی به جایگاه والای زنان و نقش و کرامت انسانی آنان دارد. 

 

وی اظهارداشت: بانوان در نظام اسلامی با تاسی از حضرت فاطمه زهرا (س) فرزندانی تربیت کرده اند که در راه حریم ولایت از جان شیرین خود گذشتند و عزت و سرافرازی را برای نظام اسلامی به ارمغان آوردند.

 

وی، ولایت پذیری را از شاخصه های مهم حضرت زهرا (س) بیان کرد و گفت: این بزرگ بانوی اسلام در طول عمر با برکت خود، همواره یار و یاور ولایت بودند و برای تحقق این مهم، از جان شیرین خود گذشتند.

 

معاون فرماندار قصرشیرین ادامه داد: زنان در نظام اسلامی باید با تاسی و الگوبرداری از حضرت فاطمه زهرا (س) در مسیر ولایت گام بردارند.

 

نازپرورده اظهار کرد: هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصتی مناسب برای انعکاس دستاوردهای ارزنده بانوان کشور در زمینه‌های مختلف و نقش چشمگیر آنان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و پس از آن است.

 

وی اضافه کرد که خداوند متعال سوره مبارکه کوثر را در شان و تبین مقام والای حضرت زهرا (س) نازل کرده است و این خود معرف شخصیت والای این بزرگ بانوی اسلام است.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده