پربیننده ها

آخرین اخبار

18. اسفند 1396 - 15:45   |   کد مطلب: 300297
امام جمعه قصرشیرین امام خمینی (ره) را احیاگر دین و نهضت بیداری اسلامی در عصر حاضر توصیف کرد و گفت: جمهوری اسلامی با رهبری های حکیمانه و پیامبرگونه امام (ره) اعتقاد دینی را در دنیا تثبیت کرد.

به گزارش الوند خبر، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین، با تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) و امام خمینی (ره) و روز زن، افزود: امام راحل شخصیتی بود که به خاطر خداوند قیام و حکومت دینی و الهی را در جامعه اسلامی برپا کردند و باعث بیداری اسلامی و ترویج دین اسلام در دنیا شد.

 

خطیب جمعه قصرشیرین اضافه کرد: امام راحل آینده نگر و ژرف اندیش بود و در سال 43 فرمودند سربازان من در گهواره ها هستند و چند سال بعد همین جوانان در هشت سال دفاع مقدس توانستند باعث پیروزی انقلاب شوند.

 

حجت الاسلام ملکی ادامه داد: همین جوانان بودند که در سال 57 با قیام خود با رهبری داهیانه امام راحل باعث پیروزی انقلاب شدند.

 

وی گفت: همچنین نامه تاریخی امام (ره) به گورباچف در راستای فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و حمله عراق به کویت، همگی توسط امام راحل پیش بینی شده بود و این شخصیت عمیق، آینده نگر و دوراندیش امام راحل را می رساند.

 

وی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری های رهبر معظم انقلاب، الگوی تمام آزادیخواهان جهان و مدافع مظلومان دنیاست و تداوم این نظام الهی با پشتیبانی های ملت ایران تا ظهور حضرت مهدی (عج ) ادامه خواهد داشت.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده