پربیننده ها

آخرین اخبار

23. اسفند 1396 - 9:13   |   کد مطلب: 300306
فرماندار قصرشیرین گفت: با تلاش های صورت گرفته، 607 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار برای بازسازی واحدهای آسیب دیده ناشی از زلزله اخیر در این شهرستان اختصاص یافت.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اکبری در جلسه پیگیری آخرین روند بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده ناشی از زلزله افزود: از این میزان، 276 میلیارد و 400 میلیون ریال برای واحدهای احداثی و331 میلیارد و 500 میلیون ریال برای واحدهای تعمیری اختصاص یافته است.

 

وی اظهار داشت: تاکنون 230 فقره پرونده واحدهای مسکونی تخریبی در این شهرستان برای دریافت تسهیلات مورد نیاز به بانک های عامل معرفی شده که از این تعداد 194 فقره پروند منجر به عقد قرارداد با بانک ها شده است.

وی بیان کرد: همچنین 2 هزار و 577 فقره پرونده واحدهای مسکونی آسیب دیده تعمیری روستایی و شهری برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شدند که از این تعداد 873 فقره پرونده منجر به عقد قرارداد شد.

 

فرماندار قصرشیرین ادامه داد: در مجموع تاکنون بیش از 50 میلیارد ریال از اعتبار پیش بینی شده برای احداث و یا تعمیر واحدهای مسکونی خسارت دیده ناشی از زلزله اخیر، جذب شده است.

 

اکبری، روند بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده ناشی از زلزله اخیر در مناطق روستایی قصرشیرین را مطلوب ارزیابی کرد و گفت که روند بازسازی واحدهای آسیب دیده در مناطق شهری نیز باید شتاب گیرد.

 

وی افزود: در صورت طولانی شدن روند احداث و بازسازی واحدهای مسکونی شهری با توجه به موقعیت گرمسیری شهرستان قصرشیرین، بی شک با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده