پربیننده ها

آخرین اخبار

23. اسفند 1396 - 9:43   |   کد مطلب: 300308
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین گفت: بیش از 14 هزار نفر امسال در قالب کاروانهای راهیان نور و مسافران از مناطق عملیاتی و یادمانهای شهدای این شهرستان دیدن کردند.

 سرهنگ پاسدار مراد علی حسنی در گفتگو با الوند خبر،با بیان اینکه امسال 14 هزار و 470 نفر از مناطق عملیاتی قصرشیرین بازدید کردند اظهار داشت: از مجموع بازدیدکنندگان از مناطق عملیاتی این شهرستان هشت هزار و 818 نفر برادر و 5 هزار و 650 نفر خواهر بودند. 

 

وی اظهار کرد: کاروان های راهیان نور از سراسر کشور برای بازدید از مناطق عملیاتی وارد قصرشیرین شدند که بیشترین بازدیدها مربوط به یادمان شهدای شهید بهشتی (نمایشگاه جلوه های ایثار) در پنج کیلومتری مسیر قصرشیرین به سمت سرپل ذهاب است. 

 

 

وی بیان کرد: بازدید از معراج شهدا، نمایشگاه جلوه های ایثار، رزمگاه شهدا، مسجد مهدیه، نقطه صفر مرزی خسروی، روادگاه امام حسن مجتبی (ع)، بوستان بسیج و بیمارستان مخروبه و محورهای عملیاتی از جمله مناطقی است که راهیان نور در قصرشیرین از آنها بازدید می کنند. 

 

 وی همچنین افزود: سال گذشته در مجموع 70 هزار و 750 تن در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی قصرشیرین بازدید کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین ادامه داد: هم اکنون مناطق عملیاتی و نمایشگاه جلوه های ایثار شهید بهشتی آماده پذیرای کاروان های راهیان نور و مسافران نورزی است که از نزدیک با فرهنگ جبهه و جنگ و رزمگاه شهدای این شهرستان آشنا شوند. 

 

سرهنگ حسنی گفت: استفاده از ظرفیت‌های کاروان راهیان نور یکی از راه‌های مهم و اساسی برای بالا بردن روحیه ایثار، شهادت و حفظ ارزش‌ها در بین جوانان و نوجوانان است. 

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده