پربیننده ها

آخرین اخبار

23. اسفند 1396 - 11:55   |   کد مطلب: 300310
مراسمی تحت عنوان یادواره شهدای فرهنگی با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه در قصرشیرین برگزار شد.

به گزارش الوند خبر، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان قصرشیرین در این مراسم با بزرگداشت یاد و خاطره شهدا گفت: ایثار و شهادت، قوی ترین سلاحی است که مسلمانان به آن افتخار می کنند لذا باید برای ترویج و پاسداری آن و زنده نگه داشتن نام شهدا تلاش کنیم. 

 

حجت الاسلام شامحمدی افزود: شهدا با تقدیم تمام هستی خود یک شبه راه کمال به خداوند را پیمودند و به فرمان ولی خدا و امام راحل در هشت سال دفاع مقدس حماسه آفرینی کرده و از مقدسات و دین اسلام و مرزهای معنویت دفاع کردند. 

 

وی با مهم شمردن شهادت نزد خداوند متعال تصریح کرد: شهدای صدر اسلام و شهدای امروز با هم مطابق هستند و همگی نزد پروردگار عالمیان دارای جایگاهی والا و پاداشی عظیم می باشند. 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه قصرشیرین گفت: بزرگترین وظیفه امروز ما عمل به وصایای شهدا، تداوم راه آنها و نهادینه کردن فرهنگ جهاد و ایثار در جامعه است لذا باید در جبهه های فرهنگی برای تحقق آرمان والای شهدا گام های بیشتری برداریم. 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین نیز در این مراسم اظهار داشت: عزت، اقتدار و امنیت کشور به برکت ایثارگری ها و جانفشانی های شهدای و رزمندگان والامقامی است که برای دفاع از ارزش های دینی و اسلامی جان شیرین خود را تقدیم انقلاب کردند.

 

وی افزود: هدف از برپایی یادواره های شهدا بزرگداشت نام کسانی دانست که برای دفاع از کیان اسلامی جانانه جنگیدند و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند. 

 

سرهنگ حسنی بیان کرد: بواسطه زندگی کردن در کشوری که ارزش های دینی و اسلامی را اجرا می کند باید به خودمان افتخار کنیم.

 

فرمانده سپاه قصرشیرین با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد گفت: نهادینه شدن این تفکر رمز ماندگاری و پیروزی کشورمان در عرصه های مختلف است و اگر امروز در دنیا حرفی برای گفتن داریم بواسطه ایثار و شهادت طلبی شهداست.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده