پربیننده ها

آخرین اخبار

17. مهر 1396 - 13:43   |   کد مطلب: 299874
آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی قصرشیرین به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در محل هنگ مرزی قصرشیرین برگزار شد.

به گزارش الوند خبر، فرماندار قصرشیرین در این آیین اظهار داشت: امنیت بسترساز توسعه در جامعه است و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تحقق این مهم نقش بسیار مهم و حیاتی بر عهده دارند.

وی با اشاره به تحولات و ناامنی های موجود در برخی کشورهای منطقه، اظهار داشت: به واسطه تلاش شبانه نیروهای نظامی و انتظامی به ویژه نیروهای مرزبانی، ایران اسلامی از امن ترین کشورهای منطقه و جهان است.

وی یکی از راهکارهای تحقق تولید و اشتغال مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جامعه را برقراری و ایجاد امنیت در کشور دانست و بیان کرد: تولید و اشتغال زمانی در جامعه معنا پیدا می کند که در کشور امنیت کافی وجود داشته باشد.

فرماندار قصرشیرین، یکی از شرایط تحقق تولید و اشتغال در جامعه را کاهش ریسک پذیری سرمایه گذاران توصیف کرد و ادامه داد: نقش نیروهای مرزبانی که وظیقه برقراری و تامین امنیت در جامعه را بر عهده دارند برای تحقق این مهم بر کسی پوشیده نیست.

 

اکبری با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان در ضربه زدن به نظام اسلامی، اظهار کرد: درایت رهبری و تلاش شبانه روزی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پاسداری از کیان اسلامی ، تمام دسیسه های بدخواهان نظام اسلامی را در نطفه خفته کرده است.

 

فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین نیز در سخنانی گفت: نیروهای انتظامی تابع ولایت هستند و برای دفاع از مرزهای کشور آماده جانفشانی هستند.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده